FURNITURE / Garden / Garden chairs 7038037
nr 703 8037
GARDEN CHAIRS
one pair, collapsible, wood and metal, wear, damages.
Ett par, fällbara, Trä/metall
Condition: slitage, skador
600
SEK 500
Monday May 30 2011
at 17:59:27
300 kr
350 kr
450 kr
- Thema-auction
May 30
Trädgård
Till detta tema har vi samlat vackra ting, så som urnor och soffor, från bland annat Näfveqvarn.
Read more about Trädgård